Без никакви изненади в реваншите на осминафиналите в турнира  Лига Европа.Манчестър

...

Без сензации в Лига Европа. Кои се класират напред

Без никакви изненади в реваншите на осминафиналите в турнира  Лига Европа.

Манчестър Юнайтед се класира напред, откакто победи при гостуването си на испанския Бетис с 1:0.
-->
Красиво попадение на Маркъс Рашфорд в 56-ата минута добави към четирите гола на " алените дяволи ", с които те победиха с 4:1 испанците в първия дуел седмица по-рано.

Давид Де Хея направи две значими спасявания за гостите, а Факундо Пелистри удари греда през първото полувреме.

За четвъртфиналите се класира и италаинският гранд Ювентус, който победи с 2:0 немския Фрайбург като посетител. Така " бианконерите " победиха с общ резултат 3:0.

Най-резултатният мач в Лига Европа бе успеха на Фейенорд със 7:1 над Шахтьор Донецк, като нидерландите се класират на четвъртфинал след общ резултат 8:2.

За тази фаза продължава и шесткратният първенец Севиля, който загуби с 0:1 гостуването си на Фенербахче, само че се възползва от двата си гола задатък след първия мач на " Рамон Санчес Писхуан ".
Източник: standartnews.com